Clothing Accessories

Týždenná aktualizácia správ

Cut ponúkol sprievodcu udržateľným nakupovaním.
Slate preskúmala politiku čiernych vlasov v kontexte lokár sudcu Ketanji Browna Jacksona.
Medzitým sa The New York Times pozerali na politiku Rihannovho štýlu tehotenstva.
Washington Post informoval, že zatiaľ čo mladšie ženy v súčasnosti zarábajú aspoň toľko alebo oveľa viac ako muži v 22 oblastiach metra, rozdiely v miezd rastú vo veku pracujúcich žien.
Vedecký Američan poukázal na to, že ženy a ľudia v skupinách rasových a etnických menšín môžu mať úžitok z povolania ich identity pri vytváraní sietí.
Atlantik poznamenal, že zatiaľ čo smútok je ústrednou súčasťou nášho života, v práci sa zvyčajne ignoruje.
Slate zdieľala kus ženy, ktorá uvažovala o neplodnosti, ktorá sa čudovala: „V akom okamihu budem vedieť, budeme vedieť, že dosť je dosť a mali by sme prestať skúšať liečbu?“
New York Times zdieľali návrhy na nájdenie terapeuta uprostred nedostatku poskytovateľov.
Váš smiech týždňa pochádza, napodiv, nový vedec, ktorý informoval o štúdii, v ktorej mnohí dobrovoľníci verili, že môžu urobiť núdzové pristátie, ako aj akýkoľvek vyškolený pilot. (Jedna skupina si pozrela štvorminútové, tiché video YouTube na pristátie lietadla; druhá neurobila.) Základná veta z článku: „Muži boli vo všeobecnosti oveľa istí svojimi schopnosťami ako ženy.“

O Corporettemoms nedávno…
Zdieľali sme návrhy na ľahkú ochranu pred slnkom pre deti.
Pozerali sme sa späť na minulé príspevky Corporettemoms, vrátane diskusií o daroch Dňa matiek a o tom, ako s nami hovorili naši rodičia o peniazoch.
Poskytli sme nejaké oblečenie pre pracujúce mamičky, vrátane niektorých materských základov a umývateľného pracovného oblečenia.

Chýbalo nám niečo? Pridajte ich sem alebo ich pošlite na adresu news@corporette.com. Ďakujem! Tiež: Ste matka alebo mama? Nenechajte si ujsť aktualizáciu noviniek tohto týždňa v CorporetMoms.
Cítite sa spoločenské? Môžete nás skontrolovať na Facebooku alebo Instagrame alebo prostredníctvom blogovin, Pinterest alebo Twitter!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *