Uncategorized

Ako upraviť béžové trendy v zime

Čo je jedným z vašich obľúbených v zimnej móde? Béžový trend s neutrálnou farbou je pre nás sen každého módneho dievčaťa, pretože vyvýšený základný štýl je najlepší na vybudovanie štýlového, minimalistického vzhľadu, ktorý je stále hravý a chladný.

Paulinenenavy
Každý, kto hovorí, že potrebujete jasnú farbu, aby ste urobili vyhlásenie, nevidel silu elegantného neutrálneho strihu. Inšpirácia nižšie je skvelým tipom na vyskúšanie niečoho tlmenej palety do nášho jesenného a zimného šatníka, inšpiráciou nižšie je skvelý tip na vyskúšanie niečoho tlmeného palety, semišových bund a oveľa viac neutrálnych kúskov.

soumiaelj
Nemôžeme tiež poprieť, aké sú základné, keď sa obliekajú svoj štýl, to je to, čo často spôsobuje, že farebné oblečenie sa zdajú oveľa komplikovanejšie. Prilepenie na krémové, hnedé a béžové spektrum naznačuje, že môžete upraviť svoj zimný outfit so všetkými týmito farbami, ktoré sa bez problémov miešajú.

A najlepšie na tom je, že neutrálne sú mimoriadne všestranné, čo vám umožňuje miešať a prispôsobiť sa im monochromatický vzhľad hlavy až do päty alebo ich nosiť takmer čokoľvek iné z vášho šatníka. Osobne milujeme ľahký mix zimného štýlu.

Pozri tiež

Zimná móda
Zostaňte elegantný bez ohľadu na svoje plány v zasnežených dňoch

Aby sme si overili náš názor, zaokrúhlili sme niektoré z našich obľúbených vzhľadov, ako štýlovo béžové pre trendy v zimnom oblečení, ktoré sa znova a znova prepracovali na neutrálne.

Paulinenenavy
Nadiaanya__
mierka
lilyisabellark
hollymaymurfia
freyakillin
Elisalevallois
biancaderhy
biancaderhy
_katiepeake
thanyaw

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *