Clothing Accessories

Celebrity v kožených nohaviciach – Naučte sa, ako nosiť kožené nohavice

, sú ako stelesnenie štýlu. Môžu vás prinútiť, aby ste vyzerali úplne elegantne, alebo dokonca budete vyzerať drasticky smiešne! To je dôvod, prečo to mnohým dievčatám považuje nepríjemné spárovanie nohavíc so správnym oblečením a doplnkom. Máte rovnaký druh problému, hm? Nechápem, čo nosiť s koženými nohavicami? Nenechajte sa tak znepokojiť. Sme tu, aby sme vám pomohli prekonať problém zladenia vašich kožených nohavíc so správnym oblečením; Rovnakým spôsobom, ako to robia celebrity.
[Tiež si prečítajte: Ako nosiť priame nohavice]

Čítajte ďalej, kde nájdete tipy na štýl, ako nosiť kožené nohavice.
Tu sú nejaké kožené nohavice oblečenie

Čierna na čiernej
Popadnite si čierne kožené nohavice a ozdobte ich super príležitostnou čiernou mikinou. Vkĺznite do päty. Rozdiel v textúrach sa tak brilantne koordinuje a poskytne vám vynikajúci chicový vzhľad motorkára. Nemáte mikinu? Vyskúšajte čokoľvek čierne, napríklad dlhý vrchol. A tak to robí Priyanka Chopra!

Kožené nohavice s bielym košeľou
Potiahnite kožené nohavice a potom si položte chrumkavú bielu košeľu. Hodiť na päty.

[Tiež si prečítajte: Čo sa nosí s červenými nohavicami]
Je to jednoduché, rafinované. Vyskúšajte Malaika Arora Khan! Spôsob, akým si udržala vlasy na jednej strane, dodáva sofistikovanosti oblečenia.

[Čítajte tiež: Cool kožené módne doplnky]

[Tiež si prečítajte: Ako udržiavať kožené náramky]
Kožené nohavice s tričkom
Grafické tričko s koženými nohavicami vytvorí kombo rad. Možno hodte na kockovanú košeľu alebo sako a dokonca aj nejaké topánky pre perfektný odev. Sneha Ullal vám povie, ako nosiť kožené nohavice s akýmkoľvek topom alebo grafickým odpaliskom a dodať mu poloformálny vzhľad s neformálnou kockovanou košeľou alebo formálnym sakom.
[SC: Mediad]

Kožené nohavice s korzetom
Máte skutočne očarujúci korzetový vrchol? Vyskúšajte to s koženými nohavicami, vyzerá to naozaj horúco! Inšpirujte sa z Malaiky, pozrite sa na jej tím, aby sa vyskytla jej chudé kožené nohavice so zlatými flitrovanými vrcholmi a vysokými podpätkami na štartovaciu show.

Kožené nohavice s háčkovaným vrchom
Áno, dokonca aj váš krásny háčkovaný vrchol alebo pletený kimono sa spojili s vašimi čiernymi koženými nohavicami a skvelými topánkami, ktoré by sa dali vyraziť. Urvashi Rautela vyzerá úžasne tým, že spáruje lemovanú bielu háčkovanie na vrchu neónovej nádrže. Ak chcete pridať pomlčku boho-chic vzhľadu, spojila sa so svojím súborom s dvojicou leteckých leteckých, zlatých obruče a džínsovej čiapky.

Kožené nohavice s sakom
Čo si nosiť s koženými nohavicami na vyžarovanie vyhlásenia o funky štýl? Len si dajte tričko a na vrchu noste rozmazaný sako. To s vašimi koženými nohavicami poskytne nádherný a leštený vzhľad. Naučte sa to z Bollywood Babe Shraddha Kapoor so svojou kovovou flitrovou bundou a sexy pármi topánok. Kus náramkov, elegantných vlasov do vlasov a make -up ťažkých očí dokončili svoj vzhľad klubu.
Boli to tipy „Ako nosiť kožené nohavice priamo z Bollywoodu. Takže teraz, keď máte predstavu o tom, čo si nosiť s koženými nohavicami? V tejto sezóne si môžete dať džínsy a zvoliť si kožené nohavice. Choďte si kúpiť, ak ho už nevlastníte!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *