Clothing Accessories

Pop-Up Shop Trik Pop Up Shop

Nook & Cranny tento týždeň prevezme spoločnosť Nook & Cranny zbierku nezávislých dizajnérov pre svoj týždenný vyskakovací obchod s tričkami. Vyplnenie koľajníc, visiacich z krokiev a podšívku na stenách úplne nového priestoru podujatia v obchode bude zobrazením tričiek, mikín, výtlačkov a tašiek zo siedmich najlepších nezávislých značiek.
The Bear Hug Co vám praje „Murray Vianoce“ s radou populárnych výrobkov. Walter White, Johnny Cash, Forrest Gump a Bill Murray patria medzi ikony, ktoré dostali veľký veľký teplý objatie medveďa a premieňal sa na ilustratívne odevy a návrhy tlače pre vaše potešenie z prehliadania.
Stratené tvary vám želajú „ďalší skvelý deň“ s ich zbierkou jednoduchých, ale efektívnych grafických a typografických návrhov. Títo ľudia sú k dispozícii vo veľkostiach mužov aj žien. Limitovaná edícia Žiadne vnútornosti Žiadne slávy nie sú tiež v ponuke, takže ich chyte, zatiaľ čo môžete! Guts podľa mena a vnútornosti od prírody, tento nadchádzajúci štart overuje, že vytrvalosť je rozhodujúca pre nezávislý úspech.
Monster vlákna udržiavajú veci sladké s množstvom farebných tričiek a mikín s kapucňou, zatiaľ čo Peter Carrington a ukazujú, že ich tmavšie techniky zobrazujú svetový ilustráciu a tlače odevov. S takýmito rôznymi technikami, ktoré sa dajú navrhnúť, je tento rok na vašom skvelom zozname niečo niečo pre každého.
Pop-up obchod s tričkami sa uskutoční v Nook & Cranny (28 Bold Street, Liverpool) do nedele 21. decembra. Časy otvárania sú od 9:00 do 18:00, ale vo štvrtok a sobotu môžete využiť výhody neskorých nočných hodín (do 20:00), aby ste si dostali ruky na celkom úžasné vianočné clobber.
Pop-up shop nook a cranny

0/5 (0 recenzií)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *