Clothing Accessories

Prvý pohľad: Sonam Kapoor odhaľuje svoj prvý vzhľad ako Neerja Bhanot!

Všetci sme počuli rozhovory o Sonamovi Kapoorovi, ktorý obnovuje životný príbeh Neerja Bhanota. Poskytnutie príbehu oveľa viac kreditného skóre a slávy je to jej metóda vzdania hold Pan Am letušky, ktorá prišla o život, zatiaľ čo zachránila život ostatných.
Pri mimoriadne tragickom incidente stratila Neerja Bhanot život, keď slúžila ako letuška v Pan Am Flight 73 5. septembra 1986, ktorý uniesol terorista. Svet plakal po strate svojej rodiny a hanbil teroristov.

Zatiaľ čo sme prevzali obrovskú prácu takúto prácu, všetci sme pochopili, že Sonam by šiel ešte ďalšiu míľu, aby vykonal spravodlivosť pre svoju prácu. Čo nás však šokovala! Aby sa v charaktere vo forme postavila, prerušila si dlhú túžbu, ktorá si zaslúži klenoty. Potom zverejnila prvú oficiálnu fotografiu svojho vzhľadu na Instagrame.
Tu to je! Jej prvý vzhľad ako Neerja Bhanot
Zdroj: Instagram.comafter Publikovanie obrázka, uviedla

“Ahojte všetci! Toto som ja ako Neerja! V našej pocte Neerja Bhanot. Toto je môj veľa špeciálneho filmu .. Ďakujem @foxstarhindi @blingLive “
[SC: Mediad]

Vyzerá rozkošne, však? Je škoda, že zomrie na konci filmu. To je však nebezpečenstvo, ktoré zahŕňa opätovné vytvorenie skutočných životných incidentov. Sila vám, Sonam!
Takto vyzerala upútavka úplne prvá fotografia!

Zdroj: Instagram.com

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *