Clothing Accessories

Najlepšie make -up pre otvorené póry

podstatné póry na tvári sú ohavnosťou. Vyzerajú nevzhľadne a sú určite znamením, že vaša pokožka vykazuje známky starnutia. Nikto naozaj nemá rád otvorené póry a na jednom mieste alebo druhý v ich živote budú ženy čeliť problému otvorených pórov. Ale každý vie, že otvorené póry sa ťažko zbavia a bez správneho režimu starostlivosti o pleť, nedokázali by ste zmenšiť svoje veľkosti. V každom prípade sa pokus o zmenšenie veľkosti pórov si vyžaduje čas a čo keď dnes večer máte večierok? Ako skryjete tie veľké diery!? Weill, to je miesto, kde sa náš krátky článok týka vašej záchrany. Zhromaždili sme niektoré z najlepších make -upu pre otvorené póry. Čítajte ďalej, aby ste vedeli návrhy a triky pri skrytí týchto pórov.
[Tiež si prečítajte: Ako sa zbaviť pórov na tvár]

Zdroj: Xovain.com Makeup plniva
Teraz je to niečo, čo by ste predtým nepočuli. Make-up pórových výplňov- čudujete sa nahlas. V skutočnosti je to celkom životný Spasiteľ a ak máte trochu starý a cítite, že vaša pokožka rozdáva pustošenie veku (čítajte podstatné póry), mali by ste sa určite zásobiť na make -up pórových minimalizátorov. Tieto malé trubice robia, že vytvoria film smotany nad pokožkou a znížia vzhľad a veľkosť pórov.
Teraz sú k dispozícii rôzne typy make -upu na zníženie pórov. Zobrali sme najlepší make -up pre otvorené póry, ktoré sú nielen ľahko dostupné, ale môžu vyhovovať aj rozpočtom všetkých!
Zdroj: Ellesees.Netthere sú k dispozícii dve hlavné kategórie make -upu na skrytie pórov. Prvým je korektor pórov a druhým je pórový základ. K dispozícii sú aj ďalšie výrobky, ale tieto dva sú špeciálne vyvinuté na starostlivosť o veľké póry. Netreba dodávať, že ak sa veľmi zaujímate o použitie make -upu na zníženie veľkosti pórov, odporúčame vám investovať do korektorov a základov, ktoré sú špeciálne vyvinuté na sústredenie sa na póry.

Korektory pórov
Korektory pórov sú k dispozícii buď v priesvitných alebo rôznych odtieňoch, ktoré zodpovedajú vášmu odtieňu pleti. Zvyčajne pokrývajú dutiny vo vašej pokožke, aby vyzerali hladko a bez pórov. Je však nevyhnutné poznamenať, že upchávanie pórov korektorom je dobrý nápad iba v súčasnosti, ale keď sa týka jasnej a bezstarostnej pokožky, nezabudnite odstrániť korektor na konci dňa.
Pozrite sa na dva z najlepších korektorov pórov, ktoré sú teraz k dispozícii na trhu:

Larenim Invisi Póre korektor:
Tento je vo forme hrnca a voľných minerálov. Sú k dispozícii v dvoch hlavných odtieňoch a ľahkom a strednom až tme. Pot sa dodáva s kefou na korektor a očakáva sa, že tento prášok oprášite na tvári, aby ste sa dostali bez pórov a matneho vzhľadu.

Zdroj: Amazon.com je prvý odtieň:
Zdroj: evitamins.com a druhý:

Nars celodenné svetelné beztiažové základy:
Pokrytie, ktoré poskytuje, je stredné, ale zlaté a zelené pigmenty v základoch manipulujú s tým, ako svetlo padá na pokožku a spôsobuje, že pokožka vyzerá veľmi žiarivo. Jasnejšia a oveľa rovnomernejšia pokožka je výsledkom tohto základu.
Zdroj: blogspot.com [SC: Mediad]
Makeup na zdokonaľovanie pórov na zdokonaľovanie okamžitého zdokonaľovania:
Ďalšia úžasná nadácia refinancovania pórov, tento základ nielen znižuje veľkosť pórov, ale tiež dáva pokožke veľmi bezchybný vzhľad. Navyše je to veľmi ľahká hmotnosť!
Zdroj: macysassets.com/so ide o najlepšie výbery. Dajte nám vedieť v komentároch, ak používate niektorý z nich!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *