Clothing Accessories

Družičky šaty pre jarnú svadbu

Čo by mohlo byť oveľa ohromujúcejšie ako jarná svadba? V tom ročnom období, keď príroda ožije, vás núti nič viac, ako povedať: „Ja áno.“

Družičky oblečené nápady na jarnú svadbu
Bohužiaľ, zistiť, ako obliecť svadobnú hostinu, je takmer oveľa tvrdšie ako nájsť najlepšie svadobné šaty. Chcete zvoliť niečo, čo použije populárne farby pre sezónu a lichotíte vašim družičkám, ale nie ste si istí, ako nájsť taký štýl. Čítajte ďalej, kde nájdete nápady na družičky šaty na jarnú svadbu.

Zábava s kvetinovou
Pre nevestu, ktorá hľadá šaty, ktoré sú oveľa rozmarnejšie ako tradičné, sú šaty s veľkými kvetmi zábavnou možnosťou. Ploché šaty bez ramienok na tafety s rušením buď v modrých alebo mandarínkových kvetoch môžu byť najlepším prízvukom každej svadobnej párty. Nič hovorí, že jar dorazil celkom ako kratšia dĺžka, pričom lem zasiahol vašu družičku tesne nad kolená. Spárujte toto kvetinové potešenie s podpätkami sandálov a príťažlivým náhrdelníkom, aby ste dokončili vzhľad.

Krátke/mini A-line Tull Tulle Družičky Družičky
Ak štýl bez ramienok nie je možnosťou pre vaše družičky z dôvodu typu tela, ale stále chcete rozmar tlačových šaov, potom lepšou voľbou môže byť krátke šaty družičiek v šifrách. Vypletený výstrih a popruhy, ktoré križujú v zadnej časti, dodávajú ďalšiu podporu. V žltej, ružovej alebo morskej morskej panve nemôžete s týmto zábavným a ohromujúcim štýlom pokaziť.

Jarná elegancia
Oveľa formálnejšia svadba vyžaduje celovečerné šaty, dokonca aj na jar. Zasiahnuté šifónové šaty vo viktoriánskom orgáne sú výnimočný spôsob, ako zostať v súlade s formálnym tónom a zároveň zaistiť, aby boli vaše družičky pohodlné. Jemné špagetové popruhy a korálkový živôtik na týchto detských bábikoch dodávajú dotyk jemnej elegancie. Ohromujúce sandále a šifónový zábal je možné spárovať s týmito šatami, aby boli pripravené na vnútorný alebo vonkajší obrad.

Veľkoobchodná cena 3/4 dĺžka rukávového rukávu bateau Tulle Lace Nude Pink Long A-Line Družička Šaty
Možno, že šaty s nízkym rezom nie sú presne ten vzhľad, ktorý si želáte. Ďalšou klasickou voľbou pre jarnú svadbu je šifónové šaty bez rukávov v kanáriovej žltej farbe. Zariadený výstrih a krídla dodávajú tieto šaty ohromujúcimi akcentmi bez obetovania elegancie. Podhodnotený náramok a šperkové hrebeň dokončia tento vzhľad iba s trochou iskry, ktorú potrebuje.

Dvojfarebné šaty
Ak sa nemôžete rozhodnúť pre jednu farbu pre družičky, šaty s dvoma farbami môžu byť najlepšou voľbou. Peridot bez ramienok s guľôčkami v saténe s výrazným bočným invertom je úžasný spôsob, ako priniesť tieto dve pružinové farby. Korálky a výšivka navyše pridajte do tohto šatu triedu a milosť. Zvážte pridanie zodpovedajúceho saténového zábalu pre večerné svadby, aby ste vykopali formalitu do zárezu.

Červenanie ružového šifónového A-line popruhy s dlhými družičkami
Pre oveľa neutrálnejší vzhľad je ideálnou voľbou saténové šaty v celej dĺžke v Latte. Je vybavený bez ramienok a sukne trúbky A-line. Ohromujúce hľuzové krídla má v chrbte polovicu luk. Tento šaty vyzerá úžasne, ako je alebo sa dá navyše vylepšiť klasickými šperkami na zápästí a krku.

Pozri tiež

Obchod a štýl, jarná móda
Náš obľúbený trend tlače z H&M Spring Edit 2022

Ohlávkové štýly
Medzi najúžasnejšie pohľady na jar patrí halebný štýl šaty. Vďaka svojim tečúcim, kaskádovým kaskádovým predným a rozrušeným živôtikom, tento šaty určite dodá pohodlie túžby vašich družičiek a milosť, ktorú hľadáte. V týchto zábavných šatách sú obzvlášť úžasné farebné možnosti, ktoré sú k dispozícii obzvlášť úžasné farebné možnosti.

Šaty družičiek Lilac Shiffon Halter
Páči sa vám halebný vzhľad, ktorý sa však nepáči šifón? Satin halter guľové šaty v Clover môže byť presne to, čo potrebujete. Táto dlhá družička je vybavená prekrývanou sukňou a bočným ruchingom, ktorá dodáva podporu a formovanie každého družičky, ktoré sa bude páčiť. Visiace náušnice a podpätky sú ohromujúcimi prízvukmi, aby sa z týchto šaty stali na svadobné obrázky.

Žlté šaty družičky s družičkou v dĺžke
Sezónne tipy

Aj keď neexistujú žiadne tvrdé a rýchle politiky o tom, ako sa obliecť družičky na jarnú svadbu, existuje niekoľko nápadov, na ktoré je potrebné mať na pamäti.

Neočakávateľné počasie – jar je populárne pre svoje dramatické počasie a rôznorodú teplotu. Zvyčajne je dobré spárovať šaty bez ramienok s obalom v prípade, že zasiahne počasie. To tiež dodáva večernú svadbu trochu extra triedu.

Výber látky – ťažké tkaniny, ktoré nedýchajú, sú absolútne v sezóne. Vyberte ľahšie textílie, ako je šifón alebo klasické tkaniny, ako je satén, aby sa vaša svadobná párty udržala v pohodlí od obradu po recepciu.

Príslušenstvo – Aj keď je lákavé, nechodte cez palubu na príslušenstvo pre vaše družičky. Pomôže to udržať náklady dole a obmedziť vizuálne neporiadok. Koniec koncov, každé oko musí byť na vásnull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *