Uncategorized

Ako upraviť Corduroy pre základné základné odevy

, ktorý sa snaží zistiť, ako presne nosiť Corduroy na nadchádzajúce jarné sezóny, sa môže cítiť mätúce.

woahstyle.com
Corduroy nohavice sa rýchlo stali jedným z tých, ktoré musia na jar, ktoré musia mať trendy. Ak verte, že z nich prináša spomienky na štýl, ktorý ste použili späť v dňoch inštitúcie v triede, potom znova verte.

Velvetteart.com
Štýl du monde
Materiál vyzerá, akoby bol vyrobený z niekoľkých káblov položených rovnobežne so všetkými ostatnými a potom zošitými. Okrem svojho tepla je vynikajúcou vecou v štýle Corduroy, že vyzerá skvele v mnohých rôznych typoch šatníkov.

Stories.com
V tejto sezóne je tradičný štýl opätovne predstavený módnym svetom. Skvelý pár šnúr nie je len útulnejší alternatívny džínsovín, ale aj oveľa chladnejšie vyzerajúca. Presne ako by ste mali ísť o štýl páru, môžete sa opýtať? ďalej nehľadaj. Presne tak, ako módy, ktoré radi dodržiavajú, spôsobujú, že koncepty módy Corduroy sa teraz cítia tak najlepšie najlepšie.

A aj keď sa s najväčšou pravdepodobnosťou pýtate, prečo by ste investovali do nohavíc Corduroy, ktoré momentálne nie sú tepláky, mnohí z našich profesionálov zaručujú, že sú rovnako mäkké a pružné ako vaše obľúbené salóniky. Pomáha, že počas dizajnérov týždňa módy v New Yorku, ako aj spisovatelia módnych blogov, ukázali nohavice, bundy, ako aj sukne vyrobené z materiálu v teplých nechtíkach, ako aj oranžových odtieňoch, čo nám poskytuje aktualizovanú motiváciu pre presne to, ako nosiť Corduroy.

Pozri tiež

Jarná móda
Presne ako upraviť veľké tričko pre jarný vzor 2022

Medzitým tu je niekoľko konceptov, ako presne upraviť Corduroy pre základné oblečenie:

privatique.com
Nellandrose.com
mlovesm
lulus.com
cosmiquestudio.com
Amazon.com
aliexpress.com
2020ave.com
ASAW-Corduroy s jednostrannou sukňou / sukňou Corduroy
12thtribe.com
@Lucywilliams02
@AlwaysJudging

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *