Clothing Accessories

Logo Lacoste nahradené ohrozenými zvieratami

Ikonické logo Lacoste nahradilo, aby sa ušetrilo 10 ohrozených druhov
Logá značky odevov sú niektoré z najznámejších identít. Je oveľa ľahšie ich prepustiť do mysle ľudí, pretože tí, ktorí používajú oblečenie, končia prechádzky reklám pre spoločnosť.
Také je logo Lacoste. Dnes pre vás nebudem mať žiadny typ „oblečenia dňa“. Navrhujem však, aby ste sa pozreli na novú kolekciu polhráčkových košieľ, pre veľkú vec.
Počas týždňa Paríža Fashion Week predstavovali obmedzenú edíciu kolekcie Polos. Značka nahradila slávne logo aligátora ďalšími 10 ohrozenými zvieratami v partnerstve s celosvetovou úniou na ochranu prírody. Pretože sú uvedené typy v bezprostrednom vyhynutí, počet košieľ zodpovedá počtu každého typov zaznamenaných vo voľnej prírode. Napríklad pre 350 Tigers Sumatran Tigers bude na francúzskej webovej stránke ponúkaných iba 350 logových logov Tiger. Celkovo bude 1775 takýchto košieľ, ktoré maloobchodné medzi 150 € – 180 €.

Podujatie začína trojročné partnerstvo medzi značkou a organizáciou s názvom Save the druh. IUCN je aktívna po celom svete už viac ako 70 rokov a je autoritou v teréne.
AKTUALIZÁCIA: Košele sú už ponúkané!

0/5 (0 recenzií)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *