Uncategorized

Jean sukňa

Fotografie od Melanie Riccardi

Sveter: Bailey 44 (tiež tu) | Sukňa: J. Tím (veľmi podobný tu aj tu) Sandále: c/o Ann Taylor | Slnečné okuliare: Anine Bing

< >

Aj keď s najväčšou pravdepodobnosťou nebudete mať v kancelárii džínsovinu, veril som, že sa podelím o tieto obľúbené, ktoré som priniesol na svadobnú cestu.

Táto mikina, ktorá je ideálna na vrstvenie cez plážové oblečenie, môže tiež krásne fungovať s nohavicami s vysokým pásom (ako sú tieto) alebo sukňou ceruzky (ako je táto).

Aj keď to nie je dosť flexibilné na to, aby sa známka stala v kancelárii, tento denim Mini mi určite počas letných mesiacov prešla vzdialenosť. Použil som ho tu pri chôdzi po uliciach Montreal počas môjho bakalárskeho víkendu, zdá sa však, že ho nepretržite používa všade – brunch, večera, pláž, pomenujete ju.

Bohaté, rovnako ako dnes opúšťam Seychely pre časť II. Časť našej svadobnej cesty v Južnej Afrike. Nemôžem sa dočkať, až sa podelím o skvelé ponuky svadobných podujatí, ako aj podrobnosti o svadobnej ceste, keď sa vrátime! Medzitým zostaňte v kontakte na Instagrame, aby ste sa objavili, čo robíme. Šťastný piatok!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *